Suur hulk palgalisi teenusepakkujaid saab kaheteistkümne kuu lisatasu. Tavaliselt kasutatakse seda ootamatut juhtumit, kui soovite täita kauaaegseid lootusi, sealhulgas põgeneda ja osta kestvustarbekaupu.Kuid see peab olema ka koht, kus käsitletakse fiskaalprobleeme.

laenud eraisikutelt

Finantsasutused vaatavad raha arengut, viies läbi järjestikku ja alustavad 12 kuud üle 12 kuu. Kui teil on vaja saada õigust uuele kodulaenule, näidake pidevalt ja alustage usaldusväärset raha.

1. Korraldage suuremat soovi raha

Kui teil on olulised majanduslikud soovid, võib boonuse smsraha kasutuselevõtt nende tagasimaksmise eest aidata teil säästa rohkem raha, kui see aitaks teie pangakontolt teenida. Selle põhjuseks on asjaolu, et võite oma majandustegevuses tasutud soovide kestuse kaotada või kaotada, mis aitab teil olla vaba mis tahes varem rahaliste vajaduste rahuldamiseks.

Tõesti vahet teha on tavaliselt kõige kõrgemate tasudega, nii et tegeliku initsiaali käsitlemise uurimine võib aidata teie kogu rahalist stressi kiiresti vähendada. Võimalik, et saavutatud raha kindlustamiseks, hüpoteeklaenu lisamiseks ja ratta edasiliikumiseks peate isegi kulutusi tähtsuse järjekorda seadma, sest tavaliselt võtab teie laenuandja järgmise, kui teil on vaja oma vara, mis on muidu arvetest haritud, tagasi võtta.

Alternatiiviks on leida lisavõimalus, et katta majanduslikust aspektist eemale, näiteks piltlikult öeldes või hüpoteek. Nii võite loobuda või võib-olla ära võtta lisasoovi, mida te väljamaksete tahate, mis võib aidata potentsiaalselt palju raha säästa.

Olete kuulnud viisidest, kuidas oma kaalu vähendada soovija peale, kuid olge ettevaatlik: isegi kui see võib aidata teil laenu saada, võib see teie üldisi laenukulutusi järk-järgult parandada. Uus sinu jaoks peab tasakaalus intressi maksma, seda suuremaks see kasvab. Vastasel juhul jääte oma lisarahaga rohkem rahule, et raha ära maksta sellise meetodiga nagu majanduslik lumepallimeetod või rahalise ülevoolu protsess.

paari. Ostke 529 korraldus

Maksusoodustusega 529 kokkuleppe alusel tehtud tehingud säilitatakse tavaliselt eraviisiliselt, et kasutada ära segamise kontsentratsiooni. Sellegipoolest tuleb väljaminekutele ja alguskuludele mõelda, kuna need võivad lõpptulemusi muuta.

529 intressimäära või isegi kolledži seadistamine võimaldab teil saada uue enne-positsiooni aktsiaoptsioonide rühma (tavaliselt jagatud raha).Valikud laienevad järk-järgult ja tagasimaksmiseks mõeldud voog on üldiselt täiesti maksuvaba, kui seda kasutatakse oskuslike kooliarvete kulutamiseks. Jaotamine teiste töötajatega on tavaliselt riiklike maksude meelevallas ja algab 15% tasu, mis määratakse kindlaks väljastamisreeglitega.

Olemasolevat hakkad säästma, seda suurem. Frerichs ütleb, et see on järgmine, et tehingud saaksid turu turbulentsist välja tulla. Ta ütleb, et kaupleb 529 disainilahenduse aastapreemia 3. kohaga.

Võite avada emissiooni või kinnisvaramaakleri 529 põhjenduse, kuid veenduge, et näete koos muude failidega kulusid käsitlevaid ringteateid. Las Vegase pankrotiadvokaat Interneti-ressurssides, sealhulgas School Rates Techniques Connectionis, kus saate uurida kahte lepinguvõimalust.

Veel üks asi, mida meeles pidada, on see, et kui teil on 529 ettevalmistused lihtsateks ülikoolitundideks, võib see šokeerida uue kolledži üliõpilase kvalifikatsiooni, mis on väärt majanduslikku abi. Kui see on probleem, võite adressaadi uue pereliikme vastu vahetada.

4. Peale pensioni

Peaaegu kõik rahaeksperdid nõustuvad, et kõige olulisem samm koos lisahüvega on ka see. See annab, kui palju raha teiega koos toimida, et koostada ümardatud aeg maksude tasumata pensioniplaanis. Lisaks hädaolukorrale saate oma mittepensioniplaanist saadava hüvitise jaemüügist suurema osa edasi müüa, et maksta ära rahalisi hüvitisi, lisaks hädaolukorrale, samuti aidata teha võimalikuks veel üks fiskaal 03.

Kui teie elu peaks muutuma, võib lisahüve raha kiiremini raha teenida. See säästab lugematu arv numbreid ihalduskuludest avansilise elu jooksul. Lisaks võib see parandada teie krediidireitingut.

Kui soovite hinnakujundust tugevdada, võib olla palju parem investeerida oma boonusest kolmandiku võrra. Nende hulka kuulub hea ellujäämisstipendiumi või kiirete kulutuste stipendiumi loomine ja vanaduspõlve panustamise alustamine, kui retriit’michael on juba tavapärane teooria. Pidage meeles, et mõned taigna väljendamise, raha ostmise ja alustamise 401(k) taktikad aitavad kaaslastel oma lugusid laenata. Kui seadistus seda tehnikat pakub, saate teada, kui vaatate faile sissejuhatuse korralduse põhjuses.