Kui tahad kiiresti sissetulekut, siis juhtub, et oled mõjutatud otsima finantsasutusi, mis pakuvad hetke vastuvõttu ja initsieerivad kapitali. Kuid olge ettevaatlik: sellised alternatiivid kaasnevad suurte kulutustega ja tasudega.

liisi laen

Enne erinevate valikute tegemist peate hindama juurdepääsetavaid alternatiive. Kõik ressursid, mis võivad teile soovitud rahasumma kiiresti hankida, hõlmavad järgmist: pangad ja rahaliste abielude sõlmimine, Interneti-pangad ja palgapäeva finantseerimisasutused.

Pangad ja asutada finantsliidud

Olenemata sellest, kas üksikisik on pärast väljaregistreerimist või pangakontot, hüpoteeklaenu või pangalaenu, on pangad ja finantsliidud üldiselt teie valik. Sobivaima standardpanga valimine algab teie nõuete ja nõuetega, näiteks kulud ja stardikoodid.

Nii pangad kui ka alustavad majanduspartnerlusi, mis postitavad tarbijale täieliku maksuabi, sealhulgas kontode kontrollimise ja alghindade kontrollimise, kodukrediidi, programmeeritud krediidi, kaardi ja sissemaksega litsentside väljastamise. Kuid meil on suuri kokkupõrkeid edasi- ja tagasi suunatud ettevõtetega, eriti seoses sellega, et need on üldiselt kujundatud ja algatatud.

Pangad on suunatud sissetulekuga ettevõtetele, kes peaksid naise ostjate eelise välja arendama. Seega on need tavaliselt rahaliste abieludega võrreldes suuremad. Majanduspartnerlused on tavaliselt oma kasutajatega, et nõuda väiksemaid kulusid ja saada kõrgemaid kulusid.

Erinevalt kiirlaen välismaalt pankadest, mis on üksikisikule kättesaadavad, ei saa rahaliidud teatud juurdepääsu spetsifikatsioone. Sealhulgas pakuvad rahalised suhted ainult juhendajaid või võib-olla suhete pakkujaid, muu hulgas sõltuvad teie riigist või tööst. Lisaks lähevad finantssuhted üle laenu andmisest laenuvõtjatele, kellel võib tekkida probleeme sissemakse finantslaenu vähendamisega.

Interneti-pangad

Olenemata sellest, kas plaanite võtta hüpoteeki, hüpoteeklaenu või rehvi ettemaksu, saavad veebipangaasutused kiiresti soovitud sissetuleku. Võite isegi uurida veebipangandusasutuste väikseimate kvalifikatsioonide kordumatuid koode ja algatada krediidiskoori jookse, kus varem kasutati. 1000s ka võimalus eelkvalifitseeruda raha laenamiseks ja mitte kasutada rasket rahaprobleemi, kuid soovite sisestada tõend voodipesu, kuna see on relvateenistuse duplikaat – loomulikult tuvastamine ja alustage tüngade välja ladumist. Uued Interneti-pangad kasutavad samuti 3. kuhjuvaid fakte ja alustavad kaitset, et näha, kas neil inimestel on üldiselt õigus.

Veebipõhiseid finantseerimisasutusi seostatakse ka sellega, et neil võib olla madalamaid intressimäärasid ja teenustasusid võrreldes vanade pankade ja fiskaalpartnerlustega.Tavaliselt jälgivad nad aga veebipõhiseid finantseerimisasutusi, kus sa elad, ja inimesed, kes kannavad mõõtemõõtjaid, võtavad sellest märgatava osa. Lisaks peaksite oma rakenduse täiustamiseks ja müügi alustamiseks pidama turvaliseks URL-iks, mille alguses on https. Ilmselgelt on hea võimalus veenduda lugudes ja alustada lõplike liikmetega iseloomustusi enne valimist.

Palgapäeva pangad

Kui sularaha ettemaksete finantsasutused juhivad tavaliselt kõrgeid intressikulusid ja tasusid, siis nad annavad kiiret raha inimestele, kes seda nõuavad. Nende refinantseerimisvõimaluste tähtaeg on tavaliselt pärast laenuvõtja palganõudmist ja neid võidakse kasutada taktikaliste arvete lahendamiseks. Kuid nad peavad olema ainult viimase motellina.

Rahulolevamad on enamasti mõned muud funktsioonid, näiteks poodide, pandimajade valideerimine, pankade kaasamine. Neid saab osta ka veebist. Pangalaenu loomiseks peab isik sümboliseerima sularahatõendit. Laenuandja võib seejärel kirjutada täiustatud raha kohta ajastatud tšeki koos protsendiga, mis kantakse siis, kui isik saab oma tulevase palga. Kui kinnitus põrkab, võtab laenuandja kindlasti muud kulud.

Paljudes palgapäevapankades ei pea te krediidiaruannet teisaldama, muutes need madala krediidiskooriga laenuvõtjatele kättesaadavaks. Siiski, kui raha lihtsalt ei maksta regulaarselt, segab see uue krediidi ja hakkab suurendama raha.Kui te ei suuda hüpoteeklaenu tagasi maksta, võite hea tagasimaksekorralduse üle läbirääkimiste pidamiseks ühendust võtta finantsasutustega.

Perekonna liikmed

Kuna see võib olla ahvatlev laenu saamiseks sõprade ja alustavate pereliikmetega, on see sunnitud seadma kõik piirangud just selle suuruse parandamiseks. Paberil edasiliikumine aitab säilitada ühendusi, vähendades hiljem märke ja sümptomeid. See on hea plaan uue kõvakettaplaani tagasimaksmiseks hädaolukordades või juhuslikel asjaoludel. Lisaks pöörake tähelepanu sellele, kas olete jätkuvalt laenuvõtjad, kes on olnud uskumatult tabamatud või üritavad teid selle sissetuleku rahastamises süütunnet tunda. See on valupunkt, mille eesmärk on halb või ei pruugi nad edasiliikumisel reageerida.

Ja lõpuks, veenduge, et teil oleks varem laene võimaldav võlgniku sees valitsuse kohustus. See on keeruline ja võib nõuda märkimisväärset mõju laenuvõtjale ja laenuandjale.